para młoda

Tropikalne Wesele w Białej Wstążce | Natasza i Łukasz

 

Dzień ślubu Nataszy i Łukasza

O tym, że marzenia mają moc sprawczą, nie muszę chyba nikomu przypominać. Ale że tworzą magię i zarażają pozytywnym myśleniem, przekonałem się na ślubie tych niezwykłych ludzi: Nataszy i Łukasza!

To właśnie dzisiejsi bohaterowie roztoczyli aurę optymizmu i wiary, że nic nie zepsuje im tego najbardziej wyjątkowego Dnia.

Wiele emocji kołatało się w głowie, gdy patrzyliśmy na rok 2020: niepewność, stres, a do tego wiele znaków zapytania zwłaszcza, jeżeli chodzi o wesela.

A oni – Oni od samego początku mówili: „Będzie dobrze!!!”. Skąd ta wiara? Otóż, nie mam wątpliwości, iż tam, gdzie jest Miłość, tam nie ma trudności nie do pokonania – i tak było w przypadku tej Pary.

 

Zanim ślub…

Historię tej jedynej chwili rozpoczynamy od Przygotowań. To ta część ślubu, która jest bardzo ważna dla Pary Młodej, choć nie ukrywam, iż z kilku powodów również dla mnie. To często moment, w którym widzimy się po raz pierwszy. I wiecie co? Kiedy tylko poznałem Nataszę i Łukasza, wiedziałem, że to będzie bajeczny ślub i zjawiskowe wesele!

Spojrzałem na nich i zrobiłem wszystko, by uchwycić ich wyjątkowość, utrwalić ich na fotografii, a wraz z nimi, niepowtarzalną atmosferę tamtego dnia.

 

Obraz, który najbardziej utkwił mi z tego spotkania w pamięci, wygląda następująco:

Ona: piękna, uśmiechnięta, promienna od szczęścia, przy tym totalnie wyluzowana, ubrana w suknię jak z paryskiego katalogu.

On: przystojny, wystylizowany, zadbał o każdy szczegół! Łukasz, niczym topowy aktor, założył swój bordowy garniak, który dodał mu jeszcze większej pewności siebie.

Oni: tworzą niesamowity duet, są pełni energii, radości, zarażają każdego, kto znajdzie się przy nich.

 

Moja pierwsza myśl po spotkaniu z nimi:

Cóż to będzie za wesele!”, „Ach, cóż to będzie za reportaż :P” – pomyślałem.

Tak, tak, dobrze słyszycie!

Przeżywam te chwile wspólnie z młodymi: ekscytację tym, co zaraz wydarzy się pomiędzy Parą Młodą :) Emocje, które towarzyszyły Nataszy i Łukaszowi (jak również mi), spowodowały, że każde zdjęcie jest zapisem ulotnych momentów, wyjątkowych spojrzeń, delikatnych dotyków, uśmiechów, a przede wszystkim Miłości….:)

 

Miejsce na wesele – eleganckie czy rustykalne?

Dzisiejszy punkt na mapie weselnej to „Biała Wstążka”, miejsce, które samo o sobie mówi, że: „spełnia ideę naturalnego ślubu i wesela, co oznacza, celebrowanie relacji między kochankami, rodzinami i przyjaciółmi.”

W zachodniopomorskim nie brakuje sal organizujących wesela, ale to jest wyjątkowe! Zostało stworzone przez ludzi z niesamowitą pasją.

To takie miejsce, do którego i ja lubię wracać, niezależnie od odległości, pory roku i ludzi. Znajduje się ono nieopodal Szczecina, tuż pod samym Gryfinem i zaledwie godzinę od lotniska w Goleniowie (nie lada gratka dla wesela międzynarodowego).

Urocze miejsce, zaaranżowane z niesamowitym wyczuciem smaku i stylu, dużą przestrzenią, pokojami dla gości, a przy tym, z kameralną atmosferą i arkadyjską naturą. Natasza i Łukasz wpasowali się idealnie w to miejsce, myślę, że dali mi możliwość sfotografowania ich w różnych ujęciach: ciepłym, romantycznym, zmysłowym, skupionym na sobie i swoim uczuciu, a także wśród tych, którzy są dla nich ważni.

 

Cóż to był za dzień,

Klimat był tak inspirujący, że nie sposób opowiedzieć o tym wydarzeniu tylko słowami…

Zapraszam!!!

Garnitur https://garnitury.szczecin.pl/ (projekt Pana Młodego)

Suknia https://fanfaronada.eu/ (projekt Pani Młodej)

Dekoracje sala, wiązanka itp. http://cdlc.pl/kontakt/ oraz https://www.instagram.com/suknieslubnefajerska/

Papeteria (zaproszenia i wszystkie dodatki) https://lilycards.com.pl/

Tort, babeczki, makaroniki https://m.facebook.com/czekoladaimarcepan/

Fotolustro https://m.facebook.com/fotobudka.fotolucky/

Prezenty dla gości – piny https://happypins.pl/

Film: https://alpakaweddings.pl/

Fryzura i broda Pan Młody : Ania Kiryjczuk

Oprawa muzyczna kościół

Makijaż : Aleksandra Michalik

Wlosy koloryzacja : Pani Młoda Zaklina Mrozek

Włosy fryzura Pani Młoda: https://instagram.com/kateplum.hairstyles

Dekoracje kościół i auto : kwiaciarnia w Trzebieży: Ewa Wójcik

 

Punkt kulminacyjny: ślub w kościele w Trzebieży

To niesamowite, że każdy ślub, pomimo tego że odbywa się w tym samym kościele, tej samej sali, to może wyglądać unikatowo! A jednak! To, ile na ślubach i weselach dają detale, nie muszę nikogo przekonywać. Szczególnie, jeśli nimi są kwiaty, to właśnie one odegrały ogromną rolę w tej uroczystości! A zwłaszcza ich harmonia z pozostałą dekoracją, dodały też wyjątkowości w stylizacji młodych. To wystrój, dodatki sprawiają, że jest nieziemsko, a to przekłada się na zdjęcia. W ślubnej fotografii piękno ma ogromne znaczenie, gdyż ono wydobywa z tych chwil to, co istotne. Zawsze wśród dekoracji i bukietów szukam Waszych twarzy, uśmiechów, wzruszeń i szczerości najbliższych, którzy przyjechali z różnych zakątków Świata, żeby w tym dniu być z Wami. To, co zostało na zdjęciach z tego dnia, jest nośnikiem zapachów ślubnych kwiatów, klimatu wesela, atmosfery miłości Nataszy i Łukasza. Tak właśnie tworzą się wspomnienia: z serca, z odpowiednich słów, a także z ujęć, które mogą oddać duszę Pary Młodej.

Dekoracje ślubne / Oprawa weselna

Trudno sobie wyobrazić udany ślub i wesele w strugach deszczu, a jednak…

W Dniu Ślubu Nataszy i Łukasza, „Biała Wstążka” nie zaznała promieni słońca, ale wewnątrz było dosłownie tropikalnie! Nie uwierzycie, ale ananasy i palmy stworzyły nastrój trudny do opisania słowami, ale fotki dały radę.

Oprócz tego, atmosfera była podgrzewana przez szczęście Pary Młodej otoczonej radością najbliższych.

O klimat tego dnia, wraz z moi głównymi bohaterami, zadbały dziewczyny z „CDLC”, które z wyczuciem i delikatnością czuwały nad przebiegiem całej uroczystości.

No dobra! Był jeszcze jeden element całego wesela: Goście. Zarażeni radością i pozytywnym nastawieniem, bawili się do rana, w ogóle nie schodzili z parkietu, wypełniając ten dzień Młodej Pary szczęściem. Oczywiście, duża w tym zasługa oprawy muzycznej, którą stworzyli piękni i młodzi ludzie z fokusgroup.pl

Moja dzisiejsza para ślubna opowie Wam historię o miłości, przyjaźni i rodzinie. Żaden sztorm czy deszcz z nieba nie miał tu większego znaczenia, nie zakłócił tego wyjątkowego dnia.

Nataszo i Łukaszu! Cieszę się ogromnie, że to właśnie ja towarzyszyłem Wam w tym pięknym Dniu Waszego Ślubu!

para młoda

Similar Posts