Blog

jstudio.net.pl / Blog  / Sesja buduarowa hitem ostatnich lat!

Sesja buduarowa hitem ostatnich lat!

Czy warto zrobić taki prezent ślubny?

Różne są pomysły na idealny prezent ślubny czy rocznicowy dla małżonka. Jeden z nich to sesja buduarowa, która jest tak naprawdę prezentem dla obojga małżonków. Kobieta może się pięknie, zmysłowo ubrać i zrobić coś dla siebie, a mężczyzna – cieszyć oczy widokiem ukochanej żony w działających na zmysły pozach nawet wtedy, gdy nie ma jej w pobliżu. Nie bez powodu więc sesje buduarowe cieszą się coraz większą popularnością.

Jak przygotować się do sesji buduarowej

Jeśli już podjęłaś decyzję, że weźmiesz udział w sesji kobiecej, to musisz wiedzieć, że powinnaś się do niej odpowiednio przygotować.

Przede wszystkim zastanów się, czego oczekujesz po zdjęciach, przy jakim fotografie czułabyś się komfortowo i… Dzwoń, pytaj, rozwiewaj wątpliwości. W katalogu firm weselnych, który znajdziesz między innymi na stronie Wesele z klasą, wyszukaj fotografa, którego zdjęcia najbardziej przypadły ci do gustu i porozmawiaj z nim. To ważne, by taką sesję robił doświadczony fotograf – wówczas twój stres będzie mniejszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadbaj o odpowiednią odzież. Jeśli chcesz wystąpić w rozpiętej białej koszuli męża – idealnie ją wyprasuj! Twoje szpilki również nie powinny nosić śladów zużycia. W przypadku bielizny, zadbaj o to, by była jednolita, a najlepiej – nowa. Sesja buduarowa to świetny pretekst, by sprezentować sobie luksusową bieliznę. Wybierz taką, która nie wpija się w skórę ani trochę.

Nie zapomnij też o skórze, włosach i paznokciach. Pamiętaj, by wyglądać schludnie – wykonaj manikiur i pedikiur, zafarbuj odrosty. Na 2 dni przed sesją zrób sobie peeling twarzy i ciała, by usunąć martwy naskórek i nadać cerze naturalnego blasku. Nie zapominaj też o odpowiednim nawilżeniu i balsamowaniu ciała. Ważna uwaga – nie depiluj się w dniu, w którym mają być wykonane zdjęcia. Zrób to dzień wcześniej.

Jeśli możesz, zainwestuj w wizytę u fryzjera, by nadać włosom sprężystości i unieść je u nasady oraz pozwól sobie na profesjonalny makijaż do zdjęć.

 

Znakomity prezent i niezwykłe przeżycie!

Sesja buduarowa to wspaniały prezent dla męża, zwłaszcza jeśli to niespodzianka. Niczego nieświadomy ukochany otrzymuje zmysłowe fotografie swojej pięknej żony… To na każdym mężczyźnie zrobi wrażenie. Taka sesja może też podsycić żar namiętności w małżeńskiej sypialni. Zwłaszcza, gdy żona próbuje odtworzyć pozy z fotografii! Możesz być pewna, że twój mąż nawet po wielu latach będzie patrzeć na takie zdjęcia jak zauroczony.

Prezent ten jest niezapomniany również dla kobiety. Takie przeżycie nie jest codziennością większości kobiet. To wydarzenie, ponieważ to ty jesteś w centrum uwagi, wyglądasz pięknie i choć zapewne jesteś nieco zestresowana, to i podekscytowana tym, co właśnie się dzieje. Czujesz się jak gwiazda filmowa, a jednocześnie peszysz na myśl, że ktoś obcy ogląda cię w bieliźnie. Potem, gdy wybierasz zdjęcia, myślisz o mężu – o tym, które fotografie najbardziej mu się spodobają. Może zbliżenie na kolana i łydki? A może to, na którym widać pępek? Ta ekscytacja i możliwość zasmakowania w życiu modelek są bezcenne!

Co jednak najważniejsze, oboje po wielu latach będziecie przeglądać te fotografie z uśmiechem na twarzy. Nasze ciała z biegiem czasu się zmieniają. Taka pamiątka będzie pięknym wspomnieniem ciebie z początku waszej wspólnej drogi.

 

Jak wręczyć tego typu prezent?

Sesja wykonana, fotografie wybrane, pozostaje je wręczyć ukochanemu. Jeśli to prezent ślubny lub na rocznicę, zapewne romantyczny klimat jest gwarantowany. Niezależnie jednak od tego warto zadbać o to, by tak wyjątkowe zdjęcia pokazać w odpowiednich warunkach.

Przede wszystkim – nie rób tego w pośpiechu! Postaw na wolny wieczór albo czas, kiedy raczycie się lampką wina. Powinniście być w pełni skupieni na sobie. Przy blasku świec podaj mężowi album lub kopertę ze zdjęciami i powiedz krótkie „Wszystkiego najlepszego”, a następnie… Ciesz swoje oczy jego reakcją.

Warto też zrobić to… W sypialni. Gdy ubrana tak jak na sesji wręczysz mu ten zmysłowy prezent, możesz być pewna, że nie opuścicie tego pomieszczenia jeszcze przez długie godziny. Sama widzisz – sesja buduarowa to prezent dla dwojga!