Cześć!

Nazywam się Jakub Gąsiorowski i tak się złożyło, że moja praca jest moją pasją. Jestem fotografem, biorę udział w najważniejszych wydarzeniach w Waszym życiu, dzielicie się ze mną emocjami, poznaję Waszych przyjaciół i Wasze rodziny. Czuję się w pewnym sensie częścią Waszej historii.

Pomyślałem, że należy się Wam kilka słów o mnie. Prywatnie jestem przede wszystkim szczęśliwym człowiekiem, to może stąd ta energia, która nakręca mnie do działania. Mam piękną i wspierającą żonę, cudowne dzieci, które całkiem niedawno pojawiły się w naszym życiu i przewrócili je do góry nogami. Od zawsze myślałem, że będę sportowcem (nie piłkarzem), ale los chciał, że od 2011 roku zainteresowałem się mocniej fotografią i ta miłość trwa do dziś <3

Mieszkam w Poznaniu, fotografuję w całej Polsce! Kocham zapach świeżo zmielonej kawy, stare samochody, Brazylijskie Jiu Jitsu oraz podróże (te mniejsze rowerem i te duże samolotem). Robię dobrą pizzę i jeszcze lepsze limoncello :)

Jestem z tych, którym na co dzień szkoda czasu na odpoczywanie, dlatego wolne chwile najlepiej spędzam poza domem, daleko od komputera, z rodziną to przy nich ładuje baterie. Jestem mężem, sam mam za sobą dzień ślubu i wiem jak ważny to moment. To początek kolejnych Wielkich dni w Waszym wspólnym życiu. Mówią, że to nic nie zmienia, a zmienia wszystko. Nie bójcie się: na lepsze!

Możesz mnie spotkać w studio LAS / koło Poznania. Jest to moja kreatywna pracownia do wielu projektów.

Poznajmy się!

Jakub