Międzynarodowy ślub plenerowy w Pałacu Zdunowo – naturalne, pełne emocji wesele | Fotograf Ślubny Warszawa

Pałac Zdunowo, bo o nim mowa to zawsze dla mnie pozytywne doświadczenia na mapie pięknych miejsc zarówno na ślub w plenerze jak i udane wesele w pięknych wnętrzach pałacu z historią. Do zagłębienia się w głąb duszy tego obiektu odsyłam Was bezpośrednio na stronę Pałacu w Zdunowie.

Tym razem, jedne z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu postanowiło ugościć moich głównych bohaterów ślubnych: Dorotę i Olivera oraz ich gości z całego świata. Polsko Brytyjskie wesele – taka właśnie była kombinacja tego dnia. Nie bez powodu Pałac został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych jako obiekt spełniający najwyższe standardy również ślubów międzynarodowych w całej Polsce. Zarówno standardy obsługi, walorów logistycznych czy przytulne wnętrza pałacu. Możliwość zorganizowana sesji ślubnej czy ślubu w plenerze na terenie obiektu to tylko dodatkowy atut!

Jeśli szukacie miejsca na swoje wymarzone wesele i planujecie zaprosić do 130 gości to Pałac Zdunowo jest jednym z tych miejsc, które mogę Wam szczerze polecić!

Wróćmy do fotografii ślubnej z tego pięknego dnia, bo taki właśnie był 3 września 2021 roku. Dużo szczęścia spotkało nie tylko Parę Młodą tego dnia, ale wszystkich gości weselnych ze mną włącznie bo aura była wyśmienita. Promienie słońca przez cały dzień podgrzewały atmosferę, począwszy od przygotowań po klimatyczny zachód słońca na polanie przy pałacu w Zdunowie. Jest to idealna kombinacja udanych fotografii ślubnych! Pałac będący tłem tego epickiego wydarzenia, sprawi że fotografie ślubne nabiorą romantycznego charakteru, a elegancki namiot z rozstawionym parkietem i DJ’em w plenerze to kropka nad i zwolenników niestandardowych rozwiązań udanego wesela!

Dorota i Oli, byliście świetni.

Byliście roześmiani,

szczęśliwi,

wzruszeni,

uśmiechnięci.

Wyglądaliście zjawiskowo!

Dziękuję Wam!

Zapraszam Was na fotograficzną historię o miłości, zabawie, rodzinie i przyjaźni.

plenerowy ślub - przysięga Pary Młodej w Pałacu Zdunowo
toast Pary Młodej
przemowa Pary Młodej podczas ślubu
fotografia pierwszego tańca Pary Młodej
zabawa weselna - naturalne kadry, emocje
pocałunek Pary Młodej podczas krojenia tortu weselnego
zabawa weselna w plenerze
pokaz sztucznych ogni na weselu
naturalne emocje podczas dnia ślubu
fotografia ślubna - Pałac Zdunowo

Fotograf ślubny Warszawa – naturalne zdjęcia z Waszego ślubu i wesela. Doświadczenie i zaufanie setek par to gwarancja udanych fotografii na pokolenia!

Similar Posts