Biznesowa sesja portretowa – Poznań

Nie od dziś firmy i marki własne wykorzystują zdjęcia w całej organizacji.
Od strony www, social media po prezentację w prasie. Dotyczy to wszystkich aspektów marki. W końcu marka to sama istota biznesu. Fotografią przedstawiamy nie tylko osobowość ale też charakter naszej pracy. 
A profesjonalna fotografia portretowa w biznesie zawsze pomaga przekazać tę osobowość!
I tu wkraczam ja – fotograf dla firm, który przedstawi Was w najlepszym możliwym świetle. Kreatywnie i na luzie, zachowując naturalność i bez sztucznego pozowania!

Portrety marki własnej, nie tylko korporacyjne.

Tworzenie biznesowych zdjęć portretowych lub portretów korporacyjnych jest głównym tematem moich fotografii zarówno w studio jak i na lokacji u klienta. W rzeczywistości dla mnie taka fotografia nie różni się niczym od innych rodzajów portretów, z wyjątkiem dodania formalnego stroju do pracy, tła Waszego biura,firmy, środowiska w jakim pracujecie. Wiele moich sesji fotograficznych pojawia się obecnie w Internecie, w literaturze branżowej, prasie czy na okładkach magazynów firmowych. 

Dress code – czyli co założyć na portret biznesowy?

Cóż, to zależy wyłącznie od Ciebie i rodzaju fotografii, którą chcesz przedstawić swoją osobowość. Niektóre profile firmy jak adwokat, prawnik czy lekarz są bardzo formalne, inne są całkowicie luźne. Zawsze zalecam zabrać ze sobą kilka strojów, może jeden lub dwa garnitury o różnej tonacji, spodnie i bluzkę lub dżinsy i koszulę (z marynarką i bez). Niezależnie od tego, w czym czujesz się dobrze i co pokazuje rodzaj stylizacji, z którym chciałbyś być kojarzony.
Już na sam koniec!

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu światła błyskowego, dokładnie podkreślę Twoje atuty aby przedstawić Cię w najlepszym świetle.

Wykreujmy Twój wizerunek najlepiej jak tylko można!

Biznesowa sesja portretowa w studio lub w Twojej firmie.

Zapraszam Cię na sesję, gwarantuję 100% satysfakcji.

Similar Posts