Biznesowa sesja portretowa – Poznań

Sesja firmowa w Poznaniu

Korzystanie z fotografii jest powszechne w biznesie i markowaniu, zarówno na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, jak i w prezentacjach prasowych. Fotografie są ważnym elementem budowania marki i reprezentują jej osobowość oraz charakter. Dlatego też, profesjonalna sesja firmowa jest niezwykle pomocna w przekazaniu tej osobowości. Jako fotograf dla firm z Poznania i nie tylko, oferuję kreatywny i naturalny styl, który pozwala przedstawić Was w najlepszym świetle bez sztucznego pozowania

Portrety marki własnej, nie tylko sesje firmowe.

Jestem specjalistą w tworzeniu biznesowych zdjęć portretowych oraz portretów korporacyjnych, zarówno w studio, jak i na miejscu u klienta. Dla mnie, taka sesja nie różni się zasadniczo od innych rodzajów portretów, z wyjątkiem formalnego stroju oraz tła związanych z Waszą firmą i środowiskiem pracy. Moje zdjęcia pojawiają się na stronach internetowych, w literaturze branżowej, prasie oraz na okładkach magazynów firmowych.

Dress code – czyli co założyć na portret biznesowy?

Jeśli przygotowujesz się do sesji firmowej, w której zostaniesz sfotografowany w roli biznesowej, warto założyć odpowiedni strój. Zależnie od charakteru Twojej pracy i branży, możesz zdecydować się na elegancką, klasyczną stylizację lub coś bardziej casualowego. Ważne, aby strój był schludny, dobrze skrojony i pasował do Twojej sylwetki. Warto też zadbać o dopasowane dodatki, takie jak zegarek czy pasek. Pamiętaj, że portret biznesowy ma pokazywać Twoją profesjonalną stronę, dlatego unikaj krzykliwych wzorów i kolorów. W przypadku sesji na miejscu, warto rozważyć wybór ubrań w kolorach, które będą harmonizować z otoczeniem. W ten sposób Twoje zdjęcia będą prezentować się jeszcze lepiej na stronie internetowej Twojej firmy lub w materiałach marketingowych.

Jak się przygotować na sesję biznesową?

O tym na co zwrócić uwagę, o co zadbać pisałem w tym artykule. Zapraszam do lektury :)

Już na sam koniec!

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu światła błyskowego, dokładnie podkreślę Twoje atuty aby przedstawić Cię w jak najlepszym świetle.

Wykreujmy Twój wizerunek najlepiej jak tylko można!

Zapraszam Cię na sesję, gwarantuję 100% satysfakcji.

Biznesowa sesja firmowa może odbyć się w studio lub w siedzibie Twojej firmy.

Similar Posts