O Mnie

jstudio.net.pl / O Mnie

fotograf ślubny poznań

Jestem zawodowym fotografem od 2007 roku. Fascynuje mnie wykonywanie zdjęć oraz to wszystko, co wpływa na powstanie ciekawej oraz urzekającej w swej treści i formie fotografii. Moją pasją jest przede wszystkim fotografia reportażowa i portretowa.

Profesjonalny fotograf to artysta, który za każdym razem tworzy nową jakość. Jako doświadczony fachowiec wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do oczekiwań osoby fotografowanej, a także kompleksowe spojrzenie na te wymagania. Potrafię cierpliwie obserwować, uwieczniając momenty niepowtarzalne, zatrzymując na fotografiach to co ważne, ale ulotne. Dla swoich klientów dokumentuję wspomnienia. Staram się robić to w sposób kreatywny, z dala od rozwiązań schematycznych i standardowych.

Doświadczony fotograf ślubny
Miejsce mojej pracy to przede wszystkim Poznań i Wielkopolska. Wykonuję także zlecenia w innych miastach Polski oraz zagranicą. Często działam jako fotograf weselny oraz ślubny. Przybywam na ślub i wesele z misją utrwalenia najciekawszych i najważniejszych chwil tych wydarzeń. Uwieczniam cały przebieg wydarzeń podczas tego wyjątkowego czasu, od przygotowań do uroczystości, po pożegnanie gości weselnych. Zwracam uwagę na detale. Dostrzegam najmniejsze wzruszenia, przykładam wagę do gestów, mimiki twarzy. Wszystkie zdjęcia przekazuję klientom w ramach oryginalnego albumu. Można zdecydować się na album w skórze naturalnej lub jego wersję klasyczną, urozmaiconą grawerem. Istnieje możliwość realizacji projektu na specjalne, indywidualne zamówienie.
Oprócz obszaru ślubnego, tematem mojej pracy w Poznaniu – oraz innych regionach kraju lub zagranicą – jest także fotografia komercyjna dla:

  • firm,
  • korporacji,
  • i osób prywatnych.

Do każdego tematu podchodzę w sposób indywidulany, wsłuchując się w głos klienta, poznając jego specyfikę i odrębność. To wszystko wpływa na powstanie oryginalnych i intrygujących fotografii. Warto podkreślić, że dziś coraz większą popularnością cieszy się fotografia wizerunkowa i firmowa. Trudno zaprzeczyć, że zdjęcia znacznie szybciej zapadają w pamięć niż tekst, dlatego też odgrywają kluczową rolę w procesie budowania wizerunku marki. Zdjęcia profesjonalne, wysokiej jakości będą kojarzyć się odbiorcy z najwyższymi standardami, fachowością, nowoczesnością.

Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego fotografa na ślub, chrzest czy pierwszą komunię, zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Moja propozycja skierowana jest także do klientów, którym zależy na ciekawych fotografiach portretowych, zdjęciach firmowych oraz produktowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość usług.

Zdjęcia zapraszają, a ja pozdrawiam.

Jakub Gąsiorowski

No Comments
Post a Comment