O Mnie

jstudio.net.pl / O Mnie

fotograf ślubny poznań

Cześć!

Nazywam się Jakub Gąsiorowski i od lat z pasją fotografuję ludzi.

Fascynuje mnie wykonywanie zdjęć oraz to wszystko, co wpływa na powstanie ciekawej oraz urzekającej w swej treści i formie fotografii.

Moją pasją jest przede wszystkim fotografia reportażowa i wizerunkowa.

Profesjonalny fotograf to artysta, który za każdym razem tworzy nową jakość. Jako doświadczony fachowiec wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do oczekiwań osoby fotografowanej, a także kompleksowe spojrzenie na te wymagania.

Miejsce mojej pracy to przede wszystkim Poznań / Wielkopolska. Wykonuję także zlecenia w innych miastach Polski oraz zagranicą. Często działam jako fotograf weselny oraz ślubny. Przybywam na ślub i wesele z misją utrwalenia najciekawszych i najważniejszych chwil tych wydarzeń. Zwracam uwagę na detale. Dostrzegam najmniejsze wzruszenia, przykładam wagę do gestów, mimiki.

Oprócz fotografii ślubnej, tematem mojej pracy w Poznaniu – oraz innych regionach – jest także fotografia komercyjna dla:

  • firm,
  • korporacji,
  • i osób prywatnych.

Do każdego tematu podchodzę w sposób indywidulany, wsłuchując się w głos klienta, poznając jego specyfikę i odrębność. To wszystko wpływa na powstanie oryginalnych i intrygujących fotografii. Warto podkreślić, że dziś coraz większą popularnością cieszy się fotografia wizerunkowa i firmowa. Trudno zaprzeczyć, że zdjęcia znacznie szybciej zapadają w pamięć niż tekst, dlatego też odgrywają kluczową rolę w procesie budowania wizerunku marki. Zdjęcia profesjonalne, wysokiej jakości będą kojarzyć się odbiorcy z najwyższymi standardami, fachowością, nowoczesnością.

Jeżeli poszukują Państwo doświadczonego fotografa na ślub, zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Moja propozycja skierowana jest także do klientów, którym zależy na ciekawych fotografiach portretowych, zdjęciach firmowych oraz wizerunkowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość usług.

Zdjęcia zapraszają, a ja pozdrawiam.

J.

No Comments
Post a Comment