fbpx

Oferta

jstudio.net.pl / Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jednym z najważniejszych tematów mojej twórczości jako fotografa jest fotografia ślubna. Oferuję Wam przygotowanie wyjątkowego w swej formie reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę z aparatem fotograficznym młodej parze niemal we wszystkich miejscach przygotowań do uroczystości. Uwieczniam na zdjęciach ślubnych wydarzenia, chwile, gesty, twarze i emocje – czyli to wszystko, co dzieje się i jest istotne w wyjątkowym dniu ślubu. Zdjęcia ślubne wykonywane kolejno – od chwili rozpoczęcia przygotowań, aż po pożegnanie weselnych gości – tworzą unikalny zapis przebiegu tego niezwykłego dnia, wieczoru i nocy… to jest właśnie kompletny reportaż ślubny!

Urozmaiceniem dla fotografii ślubnej w konwencji reportażowej jest odrębna twórcza sesja młodej pary. Jest to okazja, aby przyjrzeć się nowożeńcom w sytuacji, gdy pozostają w sytuacji sam na sam w otoczeniu przyrody, na tle architektury lub w warunkach studyjnych.

Moje doświadczenie oraz zawodowa intuicja sprawiają, że tworzę dla młodych par wyjątkowy wizualny zapis całości wydarzeń i klimatu związanych z uroczystym rozpoczęciem wspólnego życia.

Pragnę dodać, że współpracuję z doskonałymi filmowcami, którzy zadbają o medium ruchome najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Zdjęcia najlepiej komponują się w profesjonalnym foto-albumie w skórze naturalnej lub w klasycznym albumie ślubnym wzbogaconym grawerem. Współpracuję z najlepszymi, dzięki czemu macie możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który ogranicza tylko wyobraźnia.

W celu poznania oferty ślubnej, zachęcam do spotkania lub kontaktu mailowego.

Rodzina oraz rozmaite uroczystości rodzinne są wspaniałym tematem zdjęć – fotografia rodzinna zajmuje się ich uwiecznianiem. W dużym stopniu wynika to z faktu, że zasadniczo ludzie są niewyczerpanym źródłem twórczej inspiracji dla zawodowego fotografa. Mój teren pracy w fotografii rodzinnej to Poznań.

Poznajmy się! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Znajdziesz mnie również na mywed

No Comments
Post a Comment