Oferta

jstudio.net.pl / Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jednym z najważniejszych tematów mojej twórczości jako fotografa jest fotografia ślubna. Oferuję moim klientom przygotowanie wyjątkowego w swej formie reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę z aparatem fotograficznym młodej parze niemal we wszystkich miejscach przygotowań do uroczystości. Uwieczniam na zdjęciach ślubnych wydarzenia, chwile, gesty, twarze i emocje – czyli to wszystko, co dzieje się i jest istotne w wyjątkowym dniu zaślubin. Zdjęcia ślubne wykonywane kolejno – od chwili rozpoczęcia przygotowań, aż po pożegnanie weselnych gości – tworzą unikalny zapis przebiegu tego niezwykłego dnia, wieczoru i nocy…

Urozmaiceniem dla fotografii ślubnej w konwencji reportażowej jest odrębna twórcza sesja młodej pary. Jest to okazja, aby przyjrzeć się nowożeńcom w sytuacji, gdy pozostają w sytuacji sam na sam w otoczeniu przyrody, na tle architektury lub w warunkach studyjnych.
Zaletą sesji autorskiej jest dokładne uchwycenie detali:

  • ubiorów,
  • elegancji,
  • dostojności,
  • wzajemnego zauroczenia i podekscytowania atmosferą zaślubin.

 

Moje doświadczenie oraz zawodowa intuicja sprawiają, że tworzę dla młodych par wyjątkowy wizualny zapis całości wydarzeń i klimatu związanych z uroczystym rozpoczęciem wspólnego życia.

Pragnę dodać, że współpracuję z doskonałymi filmowcami, którzy zadbają o filmową rejestrację najważniejszego dnia w Waszym życiu.

http://www.greensnapstudio.com/

http://www.czlowiekzkamera.pl

Zdjęcia najlepiej komponują się w profesjonalnym foto-albumie w skórze naturalnej lub w klasycznym albumie ślubnym wzbogaconym grawerem. Współpracuję z najlepszymi, dzięki czemu mają Państwo możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który ogranicza tylko wyobraźnia 🙂

 

SESJE RODZINNE I OKOLICZNOŚCIOWE – Poznań

Rodzina oraz rozmaite uroczystości rodzinne są wspaniałym tematem zdjęć – fotografia rodzinna zajmuje się ich uwiecznianiem. W dużym stopniu wynika to z faktu, że zasadniczo ludzie są niewyczerpanym źródłem twórczej inspiracji dla zawodowego fotografa. Mój teren pracy w fotografii rodzinnej to Poznań.
Z wielką przyjemnością i jednocześnie zaangażowaniem podchodzę do każdej rodzinnej sesji zdjęciowej, wiedząc, że najważniejsze Państwa wspomnienia są uchwycone właśnie na fotografii rodzinnej. Bardzo ciekawym rodzajem fotografii rodzinnej jest także rodzinna sesja zdjęciowa, którą bliscy zlecają, aby zachować tego rodzaju wspólne zdjęcia na pamiątkę. Fotografia rodzinna stwarza duże pole do popisu dla fotografa. Zajmuję się nią od wielu lat, pracując głównie na terenie Poznania – miałem tu okazję wykonać wiele zdjęć, dbając o ich indywidualny i niepowtarzalny styl. Istnieje wiele możliwości upozowania rodziny, wykonania zdjęć w różnych ustawieniach, w rozmaitym oświetleniu. Rodzinna sesja zdjęciowa może być także uzupełniona o odrębne zdjęcia portretowe. Dodam w tym miejscu, że fotografia portretowa to jedna z moich największych pasji.

Ukazanie piękna Państwa rodziny, podkreślenie wspólnoty, a jednocześnie różnorodności poszczególnych członków – to jedno z najpiękniejszych doświadczeń dla fotografa. Fotografia rodzinna to niesamowite przeżycie zarówno dla rodziny, która zdecyduje się na tę formę uwiecznienia swojej miłości, jak i dla samego fotografa.
Zapraszam do umawiania wspólnych realizacji zdjęciowych rodziny zamieszkujące Poznań, a także całą Wielkopolskę. Mam nadzieję, że okazja do spotkania i poznania Państwa będzie jednocześnie wspólną i niezapomnianą twórczą przygodą.

 

Poznajmy się! 🙂

No Comments
Post a Comment