Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jednym z najważniejszych tematów mojej twórczości jako fotografa jest fotografia ślubna. Oferuję moim klientom przygotowanie wyjątkowego w swej formie reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę z aparatem fotograficznym młodej parze niemal we wszystkich miejscach przygotowań do uroczystości. Uwieczniam na zdjęciach ślubnych wydarzenia, chwile, gesty, twarze i emocje – czyli to wszystko, co dzieje się i jest istotne w wyjątkowym dniu zaślubin. Zdjęcia ślubne wykonywane kolejno – od chwili rozpoczęcia przygotowań, aż po pożegnanie weselnych gości – tworzą unikalny zapis przebiegu tego niezwykłego dnia, wieczoru i nocy…

Urozmaiceniem dla fotografii ślubnej w konwencji reportażowej jest odrębna twórcza sesja młodej pary. Jest to okazja, aby przyjrzeć się nowożeńcom w sytuacji, gdy pozostają w sytuacji sam na sam w otoczeniu przyrody, na tle architektury lub w warunkach studyjnych.
Zaletą sesji autorskiej jest dokładne uchwycenie detali:

 • ubiorów,
 • elegancji,
 • dostojności,
 • wzajemnego zauroczenia i podekscytowania atmosferą zaślubin.

Moje doświadczenie oraz zawodowa intuicja sprawiają, że tworzę dla młodych par wyjątkowy wizualny zapis całości wydarzeń i klimatu związanych z uroczystym rozpoczęciem wspólnego życia.

Pragnę dodać, że współpracuję z doskonałymi filmowcami, którzy zadbają o filmową rejestrację najważniejszego dnia w Waszym życiu.

http://www.suitntie.pl/

http://www.czlowiekzkamera.pl

http://www.studiofilmuvideo.pl 

 

albumyJstudio

 

Zdjęcia najlepiej komponują się w profesjonalnym foto-albumie w skórze naturalnej lub w klasycznym albumie ślubnym wzbogaconym grawerem. Współpracuję z najlepszymi, dzięki czemu mają Państwo możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który ogranicza tylko wyobraźnia :)

 

 

 

2w1

 

 

 

 

 

SESJE RODZINNE I OKOLICZNOŚCIOWE – Poznań

Rodzina oraz rozmaite uroczystości rodzinne są wspaniałym tematem zdjęć – fotografia rodzinna zajmuje się ich uwiecznianiem. W dużym stopniu wynika to z faktu, że zasadniczo ludzie są niewyczerpanym źródłem twórczej inspiracji dla zawodowego fotografa. Mój teren pracy w fotografii rodzinnej to Poznań.
Z wielką przyjemnością i jednocześnie zaangażowaniem podchodzę do każdej rodzinnej sesji zdjęciowej, wiedząc, że najważniejsze Państwa wspomnienia są uchwycone właśnie na fotografii rodzinnej. Na ogół są to uroczystości, takie jak:

 • chrzest
 • I komunia święta
 • portret
 • sesje dzieci
 • sesje rodzinne

Bardzo ciekawym rodzajem fotografii rodzinnej jest także rodzinna sesja zdjęciowa, którą bliscy zlecają, aby zachować tego rodzaju wspólne zdjęcia na pamiątkę. Fotografia rodzinna stwarza duże pole do popisu dla fotografa. Zajmuję się nią od wielu lat, pracując głównie na terenie Poznania – miałem tu okazję wykonać wiele zdjęć, dbając o ich indywidualny i niepowtarzalny styl. Istnieje wiele możliwości upozowania rodziny, wykonania zdjęć w różnych ustawieniach, w rozmaitym oświetleniu. Rodzinna sesja zdjęciowa może być także uzupełniona o odrębne zdjęcia portretowe. Dodam w tym miejscu, że fotografia portretowa to jedna z moich największych pasji.
Ukazanie piękna Państwa rodziny, podkreślenie wspólnoty, a jednocześnie różnorodności poszczególnych członków – to jedno z najpiękniejszych doświadczeń dla fotografa. Fotografia rodzinna to niesamowite przeżycie zarówno dla rodziny, która zdecyduje się na tę formę uwiecznienia swojej miłości, jak i dla samego fotografa.
Zapraszam do umawiania wspólnych realizacji zdjęciowych rodziny zamieszkujące Poznań, a także całą Wielkopolskę. Mam nadzieję, że okazja do spotkania i poznania Państwa będzie jednocześnie wspólną i niezapomnianą twórczą przygodą.

 

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

Rola fotografii we współczesnej reklamie jest niezaprzeczalna. Zrobię wszystko, aby pomóc Twojej marce, firmie, usłudze czy produktowi stać się silną konkurencją na rynku. Śledząc obowiązujące i ciągle zmieniające się trendy w fotografii komercyjnej, postaram się stworzyć wizerunek Twojej firmy, który wyprzedzi konkurencję o krok i co najważniejsze, przyciągnie potencjalnego klienta właśnie do Ciebie.
Żyjąc w epoce kultury obrazkowej, wizualnej, wierzę w siłę fotografii we współczesnym biznesie i zachęcam do współpracy:

 • zdjęcia reklamowe, kampanie reklamowe
 • wizerunkowe zdjęcia produktu, zdjęcia typu „pack-shot”
 • zdjęcia personelu, pracowników , zasobów ludzkich w Twojej firmie
 • zdjęcia wnętrz, fotografia architektury, zdjęcia realizacji Twojej firmy
 • fotografia mody, kolekcje projektantów, pokazy mody, portfolio dla modelek i modeli
 • zdjęcia portretowe, zespoły muzyczne, aktorzy, pisarze, artyści, promocja osoby, tworzenie wizerunku, fotografia aktu
 • zdjęcia krajobrazowe, fotografia natury, przewodniki, mapy, promocja regionu, zdjęcia podróżnicze
 • fotografia reportażowa, relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, festiwali, koncertów, eventów

 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

 

 

Zapraszam do formularza kontaktowego w celu ustalenia interesującej Ciebie oferty.